Вступникам

Якщо Ви вірите в себе, прагнете до успіху
та мрієте стати професійними юристами,
ми чекаємо на Вас!

Шановні вступники!

Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» готує фахівців у сфері державного управління, правової роботи в державних і підприємницьких структурах, фахівців для роботи в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових, правоохоронних, митних, податкових та інших органах.
рівні підготовки: «бакалавр» та «магістр»
форма навчання: денна та заочна.
На перший курс Миколаївського інституту права здійснюється набір осіб, які мають повну загальну середню освіту та успішно здали ЗНО з конкурсних предметів, згідно Правил прийому до НУ «ОЮА».
Термін навчання – 4 роки (5 років – заочна форма навчання).
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста зі спеціальності «Правознавство» мають можливість продовжити навчання за освітнім ступенем бакалавра на старших курсах за денною та заочною формами навчання.
Для вступників, які отримали диплом молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) встановлюється додаткове вступне випробування.
Термін навчання – 3 роки.
Випускники з дипломом бакалавра або спеціаліста права мають можливість продовжити навчання для отримання диплому магістра за результатами фахового вступного випробування та іспиту з іноземної мови.
Адреса відбіркової комісії: 54038, м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка 18 (зупинка 1 КП «Юридична академія»), тел.: (0512) 341100, 342019, 340112, 342160 e-mail: vstup_mk@onua.edu.ua
Негайно відправти нам лист Ви можете за допомогою цієї форми:
[contact-form-7 id=”673″ title=”Vstup”]