В Миколаївському інституті права НУ «ОЮА» продовжується профорієнтаційна робота

29 січня  2018 року в Миколаївській санаторній школі-інтернаті № 7 відбулася зустріч з учнями 7-9 класів викладача кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА» Мусиченко Ольги Михайлівни. Даний захід відбувся в межах загальношкільного напрямку роботи «Ознайомлення з плюсами і мінусами різних професій».

Під час проведеної лекції-бесіди учні мали змогу ознайомитися з можливостями здобуття юридичної освіти в МІП НУ «ОЮА», отримати інформацію про професії слідчого, прокурора, адвоката, судді, а також одержати відповіді на власні запитання, пов’язані як з негативними, так і позитивними моментами цих професій. В процесі розмови учні встановили, які власні особистісні якості необхідно розвивати для того, щоб стати справжнім юристом, які предмети слід глибше вивчати, щоб отримати юридичну освіту.

Крім того, в межах просвітницько-профілактичної роботи на прохання вчителів та учнів, роз’яснено можливі види відповідальності, юридичні наслідки  проявів мобінгу та булінгу серед підлітків.