Центр культури “Феміда”

Адреса: м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 18
Телефон: (0512) 34-01-12
Електронна адреса: mip@onua.edu.ua
 
1-hud-ker
Художній керівник центру культури «Феміда»
ДУДУКІНА Альона Олегівна
 
Центр культури «Феміда» був створений на базі Миколаївського комплексу ОНЮА в 2003 році за ініціативою художнього керівника Дудукіної  Альони Олегівни, яка і по сьогоднішній день очолює творчий  центр.
Протягом 12 років існування в Центрі культури і виховання студентів працювали і творили талановиті студенти – однодумці, ентузіасти, справжні майстри своєї справи. Робота в Центрі культури і виховання студентів здійснюється у відповідності з планами творчої діяльності .
 
Щорічно в творчому Центрі культури займається понад 200 студентів, які обирають для себе улюблену справу, це дає можливість реалізувати свої здібності. З першої хвилини насичене та цікаве життя студентам забезпечене, адже молодь опановує різні жанри мистецтва.
При творчому центрі працюють гуртки: хореографічний, вокальний та театральний. Танцювальний жанр представляють декілька колективів та напрямків:   ансамбль народного танцю і студія бально-спортивного та сучасного танцю.

Вокальному мистецтву студенти мають змогу навчатись у вокальному ансамблі.

Студенти, які володіють акторською майстерністю мають можливість займатися в театральному гуртку.

Прищеплювати любов до культури та мистецтва, відкривати та розвивати творчі здібності студентської молоді, урізноманітнювати їх дозвілля  – такими є основні напрямки роботи центру.

Щорічно учасниками проводиться низка цікавих заходів. Найпомітніші культурні події в інституті – це посвята першокурсників у студенти, День юриста, День студента, зустріч із випускниками попередніх років, вечори гумору і сатири, День відкритих дверей, Міжнародний жіночий день, проводяться тематичні вечори, вечори відпочинку для молоді, виховні години, диспути, бесіди, зустрічі з відомими людьми, новорічні ранки, фольклорно-етнографічні свята, заходи до Дня Перемоги .
Традицією є щорічне проведення святкового конкурсу – «Міс Академія» та «Містер Академія». Це конкурс краси та талантів, у якому можуть брати участь всі бажаючі студенти нашого інституту.
Щорічно Центром культури і виховання студентів в інституті та за його межами організовується  та проводиться більше сотні концертних виступів. Учасники центру активно реалізують свої творчі здібності не тільки в стінах Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», а й за його межами.

Яскравим прикладом є проведення різноманітних заходів, а також участь в обласних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях, в яких студенти отримують призові місця. Одним із прикладів є участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Лиманські зорі», де в номінації естрадний вокал студенти Царюк Володимир став переможцем і посів 1-е місце, Стинка Сергій та Хмельницька Юлія отримали 3-є місце, а Куліченко Катерина – 2-е місце в номінації мала театральна форма.

В міському конкурсі краси «Міс студентська весна-2016» студентка Коноваленко Дар’я  стала переможницею і отримала корону.

Гарною традицією стали щорічні привітання працівників Апеляційного суду з професійними святами учасниками творчого центру. Існують проекти, які своїм багаторічним існуванням довели свою ефективність та користь, підтвердженням цьому є створення при  Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» волонтерського загону, який бере активну участь у благодійних акціях. Студенти волонтери не залишають людей, що потребують уваги, тепла, доброти та спілкування. Це ветерани Другої світової війни, учасники АТО, сироти, інваліди та люди похилого віку. Протягом руку волонтери відвідують дитячий притулок служби у справах дітей виконкому Миколаївської міської ради зі святковими концертами та ігровими програмами.

Нещодавно учасники центру культури відвідали з концертною програмою військовий шпиталь міста Миколаєва та наметове містечко «Широколанівський полігон». Навесні було проведено благодійний ярмарок, кошти від якої було спрямовано на допомогу онкохворій дитині.

Тож гостинно запрошуємо всіх бажаючих  приєднатися до нашої творчої родини – різноманітного, веселого та креативного колективу МІП НУ «ОЮА».
На фото художній керівник Альона Дудукіна зі своїми вихованцями під час виконання вокально-хореографічної композиції.