Робота науковців Миколаївського інституту права у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Кожного року в січні та лютому традиційно відбуваються І (міський) та II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Велика кількість учасників з Миколаєва, Очакова, Баштанки, Нової Одеси, Доманівки, Южноукраїнська змагалися цього року за звання найкращого науковця та зробили свої перші кроки у велику науку.

9 Лютого 2017 р. на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проходив II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні філософії та суспільствознавства. Доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Каплій О.В., прийняла участь в конкурсі-захисті в якості члена журі по секції «Правознавство» як на міському так і на обласному етапах.

За результатами захисту слухачка гуртка «Правознавство», учениця 11-го класу Миколаївського юридичного ліцею Сушко Юліана нагороджена дипломом III ступеню. Наукове консультування при написанні роботи здійснювалось Каплій О.В.