Творимо добро зі Святим Миколаєм!

Багато років поспіль, традиційно, волонтери Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»  вітають зі святом Святого Миколая діточок, які потребують особливої уваги.

Цього року благодійна акція відбувалася 18 та 19 грудня з широким залученням студентської молоді, викладачів, батьків і супроводжувалася культурно-масовими заходами. Волонтери побували на гостинах в Миколаївському обласному будинку дитини, де перебувають діти-сироти та діти, залишені без батьківського піклування з народження до 4-х років, та у вихованців КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради, дитячому відділенні Миколаївської центральної районної лікарні та дитячому садочку «Сонячний». Діти не тільки отримували подарунки (цього року, крім одягу та іграшок, на зібрані кошти були придбані упаковки підгузок, які так необхідні малятам, та спеціальні дитячі пральні засоби), але й приймали участь в концертно-розважальній програмі: розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи та загадували бажання Святому Миколаю.

«Для нашого навчального закладу благодійність – це справа честі. Допомагати потрібно завжди, і не тільки тоді, коли хтось просить. В нашому розумінні благодійність — це не якийсь широкий жест. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити», – каже керівник волонтерського загону Альона Дудукіна.

Щиро дякуємо викладачам, студентам, батькам та всім небайдужим, хто долучився до акції та подарував свято діткам!