Студентки Миколаївського інституту права взяли участь в «Правових дебатах»

В м. Миколаєві 26 та 28 лютого відбулися «Правові дебати», організаторами яких виступали Другий миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергій Стужук, спільно з Міжнародним Дослідницьким Університетом. Під час дебатів обговорювалися найактуальніші теми правової спільноти.

Студентки 4 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» спеціалізації «Цивільна та господарська юстиція» Коноваленко Дар'я, Уманська Тетяна та Поліщук Ірина взяли участь у правових дебатах з метою підвищення правосвідомості, обговорення проблем захисту прав людини, підвищення правової обізнаності громадян і сприяння розвитку правової держави. Студентки об’єдналися в команду під назвою «Цивілісти» і дебатували на тему «Смертна кара – за чи проти».

За результатами запеклої боротьби з представникам інших ВНЗ, працівниками державних структур та провідними адвокатами міста, команда «Цивілісти» стала переможцем за думкою громадськості і отримала номінацію «Народний трибун».

Щиро вітаємо Дар'ю Коноваленко, Тетяну Уманську та Ирину Поліщук з новою перемогою! Так тримати!