Святкування Дня захисника України на площі Соборна в місті Миколаїв

14 жовтня в Україні відзначають козацьке свято Покрова Пресвятої Богородиці. 14 жовтня 2014 року указом Президента України було встановлено День захисника України. 14 жовтня 2018 року в Миколаєві пройшли урочисті заходи, присвячені цьому святу. Урочистості з нагоди свята проходили на Соборній площі, де на сцені велася онлайн-трансляція виступу Президента України з нагоди Дня захисника України. Зі сцени захисників України привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Присутні на площі разом з Народним артистом України Олександром Пономарьовим заспівали гімн України. Після цього відбулася піша хода підрозділів силових структур.

Крім того, на Соборній проходила виставка автомобілів спецпідрозділів Нацполіціі, патрульної поліції, Нацгвардії, держслужби з надзвичайних ситуацій, а також військової техніки і зброї.

Увечері відбувся святковий концерт.

У цих урочистостях взяли активну участь студенти Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».