Сторінками історії поліції Миколаївщини

16 Квітня 2019 року задля популяризації діяльності Національної поліції України в Миколаївській області, вивчення їх створення та шляхів формування кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА» Левицьким Андрієм Олеговичем була організована ознайомча екскурсія до музею історії МВС Миколаївщини для студентів 301 групи бакалаврату третього курсу навчання спеціалізації «Кримінальна юстиція».

Під час проведення екскурсії студентам МІП НУ «Одеська юридична академія» екскурсовод Світлана розповіла про етапи створення та розвитку поліції, в наступному міліції та знову на території Миколаївщини. Розповідь супроводжувалася демонстрацією фотокарток, форменого одягу певного періоду, різновиду спеціалізованої техніки та різноманітних зразків зброї. Студентів зацікавив факт про першу розшукову собаку Декса породи доберман, яка одна працювала на території Миколаївської та Херсонської областей.

Під час екскурсії в місці розташування експозиції стосовно роботи Експертної служби та розвитку криміналістичної техніки дану екскурсію продовжив старший викладач Андрій Олегович Левицький, який і створював у музеї дану експозицію.

Особливістю проведення даної екскурсії стала надана можливість студентам розглядати та перевіряти працездатність певних екземплярів та техніки.

Після закінчення екскурсії слухачі подякували за змістовну та пізнавальну розповідь.