Срібло на Кубку України зі спортивного та бойового самбо – 2019

Кубок України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок пройшов у березні у м. Луцьк , де зібралося 230 учасників з 17 регіонів країни.  На Кубку України були розіграні 15 комплектів медалей із 30-ти призових наборів. Столиця Волині приймала кубковий турнір вже втретє, і це завдяки ініціативі голови обласної федерації самбо Анатолія Бондарєва.

Миколаївські самбісти завоювали вісім медалей на Кубку України по самбо серед чоловіків і жінок. Серед них і студент Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв. Він виграв 2 місце в категорії 52 кг., провівши 3 сутички з яких 2 виграв.

Колектив Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та студентська спільнота вітають Віталія Терентьєва з перемогою та зичать нових перемог. Так тримати!