Співпраця з регіональною прокуратурою Миколаївської області

Відповідно  до наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України від 13.10. 2017 р. № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» продовжує співпрацю з регіональною прокуратурою Миколаївської області.

Задля підвищення правосвідомості молоді, популяризації прокурорської діяльності, висвітлення практичних проблем прокурорської діяльності за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА» Сидоренко О. М. та підтримки завідувача кафедри доктора юридичних наук, професора Козаченко О. В. і директора Поліщука С. М. були організовані зустрічі з прокурорами регіональної прокуратури Миколаївської області для студентів магістратури першого року навчання та студентів бакалаврату третього курсу спеціалізації «Кримінальна юстиція».

Впродовж березня-квітня 2019 року в приміщенні регіональної прокуратури Миколаївської області (зала засідань № 2) працівники органів прокуратури провели навчання зі студентами.

22 березня 2019 року прокурором з міжнародно-правових доручень Зінченко Є. Ю. проведено лекцію на тему: «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження». Прокурор розповіла студентам про основні напрями діяльності прокуратури в рамках міжнародного співробітництва, зосередила увагу на практичних аспектах виконання повноважень у вказаній сфері. У ході лекції студентам представлені для ознайомлення матеріали виконання запитів іноземних держав про правову допомогу та запити, які складені правоохоронними органами Миколаївської області.

29 березня 2019 року начальником відділу забезпечення обвинувачення у регіоні управління підтримання державного обвинувачення в суді регіональної прокуратури Добровольською І. О. проведено лекцію на тему: «Прокурор, як сторона обвинувачення у кримінальному провадженні». Прокурор висвітлила питання організації участі прокурора у кримінальному провадженні, зокрема, підтримання обвинувачення в суді, підстав та порядку оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному порядку, зосереджено увагу на практичних аспектах виконання повноважень у вказаній сфері.

5 квітня 2019 року начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення регіональної прокуратури Миколаївської області Демидою А. В. проведено лекцію на тему: «Процесуальне керівництво прокурором досудовим розслідуванням». Прокурором були висвітлені теоретичні та практичні аспекти організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

У ході лекцій відбулося активне обговорення зі студентами викладеного матеріалу. Прокурори регіональної прокуратури Миколаївської області відповіли на питання, які цікавили студентів МІП НУ «ОЮА».

Науково-педагогічні працівники та студенти МІП НУ «ОЮА» вдячні за цінні практичні поради майбутнім магістрам права, що були надані прокурорами регіональної прокуратури Миколаївської області.