Сидоренко Олена Михайлівна – «Юрист року Миколаївщини»

Уже сім років поспіль наприкінці року збирається юридична еліта Миколаївщини для вручення найкращим правникам відзнаки «Юрист року Миколаївщини». Цьогорічна церемонія нагородження, приурочена проведенню Всеукраїнського тижня права, відбулася 14 грудня. На даному заході було представлено 18 номінацій, у яких лауреатами стали справжні професіонали-правники: працівники судів, юстиції, юристи органів виконавчої влади, юрисконсульти, викладачі, науковці, військові юристи та ін.

Найвищу відзнаку, «Юрист року Миколаївщини», отримала кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін  Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Сидоренко Олена Михайлівна.  Серед кращих юристів дана нагорода є заслуженою, адже вона є результатом 20-річної постійної кропіткої, наполегливої роботи справжнього професіонала на ниві не лише правової сфери, але й педагогічної та наукової. Принагідно слід згадати, що серед інших лауреатів відзнаки було багато випускників МІП НУ «ОЮА», у становленні яких як фахівців-юристів Олена Михайлівна брала у свій час безпосередню участь. Така висока нагорода Радою відзнаки надається за особистий вагомий внесок в розвиток правової культури суспільства. Сидоренко О.М. для цього зробила немало: свою педагогічну діяльність спрямовує на формування кожного студента як знаючої, правосвідомої, самодостатньої особистості; не лише займається самостійно проблемами юридичної науки, але й активно залучає до цього студентів (лише у 2018 році  під її керівництвом опубліковано 12 робіт в фахових, міжнародних виданнях юридичного профілю), налагоджує звʼязок молоді під час їх навчання в МІП НУ «ОЮА» з правоохоронними органами регіону. Для підростаючого покоління цей викладач – це  взірець чесності, порядності, справедливості, які притаманні справжньому юристу.

Тож вітаємо Сидоренко О.М. із заслуженою нагородою, бажаємо творчого натхнення та нових злетів і підтримуємо висловлену нею тезу: «Не полишаймо щасливо турботливої праці з рідним правом!»