Семінар-тренінг для студентів «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні»

22 Березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» для студентів 2-4 курсів бакалаврату відбувся семінар-тренінг «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні».

Метою заходу стало обговорення питань роботи Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Миколаївській області в сучасних умовах, а саме: робота Управління в структурі Держпродспоживслужби; практичне застосування норм Закону України «Про захист прав споживачів»; забезпечення прав споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації про товари, роботи, послуги; представництво інтересів споживача, тощо.

 Даний захід проходив в рамках вивчення навчальних дисциплін «Цивільне право», «Проблеми цивільного та сімейного права».

Спікерами семінару стали – начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циган Ірина Миколаївна та головний спеціаліст управління – Мандрик Людмила Петрівна.

Ірина Миколаївна розповіла студентам про роботу Управління захисту споживачів в Миколаївській області, про особливості механізму захисту прав споживачів на прикладах справ з практики служби. В свою чергу, Людмила Петрівна познайомила слухачів з особливостями захисту прав споживачів товарів, робіт, послуг іноземного походження, документального підтвердження безпечності харчової продукції тощо. По завершенні виступу спікери дали відповіді на запитання слухачів.

Ініціаторами та організаторами заходу стали викладачі кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» доцент Достдар Руслана Миколаївна та старший викладач Данильченко Олена Валентинівна.