Практична реалізація правозахисних функцій Уповноваженим Верховною Радою України з прав людини

23 Квітня 2019 року для студентів бакалаврату та магістратури першого року навчання спеціалізації «Кримінальна юстиція» кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Сидоренко Оленою Михайлівною була організована зустріч з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Одінцовою Світланою Валерієвною. 

В ході зустрічі були висвітлені питання практичної реалізації правозахисних функцій  Уповноваженим Верховною Радою України з прав людини на регіональному рівні. Особливу увагу було присвячено питанням виконання Уповноваженим функцій національного превентивного механізму відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання. 

Дана зустріч була організована в межах вивчення навчальних дисциплін «Судові та правоохоронні органи України», «Правоохоронна та правозахисна система України».

Наприкінці зустрічі студенти мали можливість задати питання Регіональниму представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Одінцовій Світлані Валерієвні.