Перший випуск магістрів в Миколаївському інституті права

26 Квітня 2018 року на кафедрі кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін, та і у всьому Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась непересічна подія – здійснено перший випуск магістрів кримінальної юстиції за спеціальністю 081 «Право». Така подія вимагає сказати слова подяки всім, хто до неї причетний. У першу чергу низький уклін нашим першим випускникам, які під час складання кваліфікаційного екзамену та захисту магістерської роботи вразили членів екзаменаційної комісії, особливо тієї її частини, яку представляли науково-педагогічні співробітники безпосередньо Одеської академії, якістю своїх знань, продемонструвавши високий рівень фахової підготовки та наявні практичні навички.

Окрема подяка Президенту НУ «ОЮА» Сергію Васильовичу КІВАЛОВУ за ту довіру, яка була виявлена при прийнятті позитивного рішення щодо можливості підготовки магістрів в умовах діяльності структурного підрозділу, який знаходиться за межами м. Одеса, та директору МІП НУ «ОЮА» Сергію Михайловичу Поліщуку за те, що він підтримав ініціативу і прийняв активну участь у позитивному вирішенні цього складного питання.
Найдобріших слів заслуговує науково-педагогічний склад кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін, а саме: професор Віктор Іванович Терентьєв, доценти Олена Михайлівна Сидоренко (куратор групи), Олена Вікторівна Ткаля, кандидат юридичних наук, старший викладач Лариса Василівна Чорнозуб, старші викладачі Тетяна Миколаївна Кіян, Неля Василівна Кльован, Віктор Іванович Крецул, викладач Ольга Михайлівна Мусиченко, які щедро ділилися своїми знаннями та професійним досвідом.
Щира подяка науково-педагогічному складу інших кафедр інституту, які зробили свій вагомий внесок в підготовку наших магістрів першого року випуску.

Окремих слів подяки заслуговує завідувач бібліотеки Ольга Володимирівна Гардаш, яка створила всі умови для належної якісної самопідготовки студентів та ефективного і швидкого пошуку необхідної літератури для написання письмових робіт.

Низькій уклін технічним працівникам інституту – від лаборанта Деканату до прибиральниць, кожний з яких на своєму місті робив все для створення належних та безпечних умов навчання.
А звертаючись до випускників, хочу їм побажати пам’ятати, що всі ми, як названі, так і не названі, хочемо бачити в них не тільки висококваліфікованих практикуючих юристів, але й чесних, справедливих і високоморальних людей.

З повагою,
завідувач кафедри кримінального права та інших кримінально-
правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Олександр
Васильович Козаченко