Миколаївським студентам розповіли про виборчі права та способи їх захисту

Для студентів Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» провели відкриту лекція на тему виборчих прав та способів їх захисту.

Модератором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» Каплій О.В. Спікером заходу виступила регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова.

Лекція відбулася за участі партнерів, з якими проводиться робота щодо забезпечення виборчих прав громадян. Це заступник директора Регіонального центру з надання БПД у Миколаївській області Євген Мороховець, громадський омбудсмен із виборчих прав громадянської мережі ОПОРА Ігор Скалько та журналістка, представник ГО «Центр UA» Тетяна Степанова.

Під час лекції йшлося про способи повідомлення Уповноваженого про порушення виборчих прав, зокрема, про функціонування гарячої лінії, на яку можна звертатися у разі порушення виборчих прав громадян. Також говорили про те, як на електоральний вибір впливають базові людські настрої. Також обговорювали інструмент порівняння програм кандидатів на пост президента «Вибори 2019: за кого голосувати?»  http://vybory2019.pravda.com.ua.