Зі святом 8-го Березня!

Свято 8 березня весь світ відзначає сотнями тисяч яскравих букетів, очікуваних подарунків, приємних побажань і сяючих посмішок прекрасної статі.

Напередодні цього свята директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович привітав усіх жінок-викладачів і працівників Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»: «Щиро вітаю всіх з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність та турботу, натхнення і неповторність. Від усієї душі зичу всім величезного жіночого щастя, благополуччя та добра. Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!».

До привітань долучилися: директор Миколаївського юридичного коледжу – Ємельянова Людмила Василівна, студентська рада Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», на чолі з Карабаджак Катериною та Єрмаковою Софією: «Щиро і сердечно вітаємо всіх жінок з весняним святом – 8 березня. Нехай кожен день буде сонячним і радісним,нехай навколо вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!»

Студенти Інституту та Коледжу, під керівництвом Дудукіної Альони Олегівни – керівника центру культури «Феміда» – провели святкову концертно-розважальну гру «Хто крутіше?» між командами студентів хлопців та дівчат. Концертно-розважальна програма виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Кожна команда складалася з 5 студентів першого, другого та третього курсів. Змагання складалося з 5 конкурсів, які давали змогу студентам проявити себе з інтелектуальної та творчої сторони. Всі вони носили цікавий та веселий характер. Між конкурсами свої музичні вітання жінкам дарували хлопці –  учасники творчого центру культури «Феміда».  Концертно-розважальна гра сподобалася не тільки учасникам, але і глядачам.

Керівництво Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» та Миколаївського юридичного коледжу вітає прекрасну половину людства з наступаючим святом, бажає Вам та Вашим родинам щастя і вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!