Другий Всеукраїнський музейний форум

3 – 5 липня 2019 року в місті Переяславі-Хмельницькому Київської області відбувся ІІ Всеукраїнський музейний форум, на якому обговорено булорозвиток напрямів і методів музейної роботи.

Форум організовано Переяслав-Хмельницькою міською радою разом з іншими організаціями на ознаменування 1112-ї річниці міста на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» та Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький Державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди».

  В процесі роботи форуму відбулися наступні заходи: науково-практична конференція, лекції та майстер-класи провідних діячів музейної справи і науковців, тематичні виставки та виставки окремих музеїв, віртуальні презентації музеїв України, екскурсії (до НІЕЗ «Переяслав» та по Переяславу-Хмельницькому), прес-конференції, круглі столи.

На науково-практичній конференції з доповіддю «Миколаївський музей суднобудування та флоту – архітектурний та історичний пам’ятник міста» виступила доцент кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» Сугацька Н.В.