День відкритих дверей в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА»

26 Березня 2019 року в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА» за ініціативи кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції був проведений урочистий захід – День відкритих дверей для учнів Корабельного району міста  Миколаєва.

В будь якому віці людина приймає важливі для свого життя рішення. Зробити правильний вибір щодо своєї майбутньої професії чи не найголовне рішення. Від нього залежить дуже багато. Чи буде людина займатися улюбленою справою? Чи буде отримувати моральне та фінансове задоволення? Зможе реалізувати свої особисті потреби? Відповіді на всі ці питання знаходяться у площині прийняття рішення: ким бути?

Задача, яку поставили перед собою фахівці МІП та МЮК НУ «ОЮА» – це допомогти учням шкіл отримати інформацію щодо професій в галузі права, їх особливостей тощо.

Крім цього, учні мали можливість поспілкуватися з викладачами навчального закладу, які розповіли про процес навчання за різними освітніми програмами, про можливість реалізувати себе в науковій та громадській діяльності під час навчання в інституті та коледжі.

Також майбутнім вступникам було проведено оглядову екскурсію по території структурного підрозділу. Учні мали можливість ознайомитись з чудовим гуртожитком, гарною бібліотекою, подивитись на аудиторії в яких відбувається навчальний процес.