Відбірково-тренувальні збори учнів шкіл в Миколаївському інституті права для участі у Всеукраїнській олімпіаді з «Правознавства»

2 Березня на території Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшли відбірково-тренувальні збори учнів 9-11 класів м. Миколаєва для участі в 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з «Правознавства». Лекторами на заняттях виступили викладачі кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» к.ю.н., доцент О.В. Каплій та старший викладач кафедри О.В. Данильченко.

Учням шкіл були проведені лекції з цивільного права, конституційного та адміністративного права. Лектори звернули увагу на основні засади та інститути галузей права, тенденції розвитку приватно-правових відносин в сучасних умовах євроінтеграційних процесів, які відбуваються в Україні.

Після занять гостям була надана інформація про правила прийому у 2018 році до Національного університету «Одеська юридична академія», про пріоритетність навчання в юридичній академії, про переваги юридичної освіти та престиж на ринку праці. Учнів було запрошено на День відкритих дверей в Миколаївському інституті права. На згадку про цікаву та інформаційно насичену зустріч учні шкіл та викладачі Інституту зробили пам’ятні фотографії.