«Актуально про податки» – науковий семінар для студентів Миколаївського інституту права НУ «ОЮА»

10 Квітня 2019 року відбулась чергова зустріч студентів МІП НУ «ОЮА» з фахівцями у галузі оподаткування. Науковий семінар цього разу було присвячено новелам податкового законодавства, зокрема в адмініструванні оподаткування фізичних осіб.

Враховуючи те, що до Податкового кодексу України постійно вносяться зміни, досить складно бути  в курсі останніх вимог, тому Лариса Сілачи – один з керівників підрозділу ГУ ДФС у Миколаївській області, який замається саме адмініструванням податку з доходів фізичних осіб, дуже цікаво та змістовно довела до студентів інформацію щодо сучасних вимог податкового законодавства з питань оподаткування, отримання соціальної пільги, визначення статусу резидента тощо.

Під час заходу студенти отримали зразки податкових декларацій та почули поради щодо їх оформлення.

Наприкінці наукового семінару спікер запропонував надати питання, які цікаві студентам. Чим останні з задоволенням скористались. Питання стосувались оподаткування доходу від здачі в оренду житла, відповідальності за помилки в податковій звітності, оподаткування лізингових операцій. На всі питання були надані вичерпні відповіді.